Anmälda lag SN-cupen 2018

Lagnamn
Arsklass
Skola
Klass
Östras coola lirare
Årskurs 1
Östra Skolan, Nyköping
Klass 1
Onyx kansli
Årskurs 1
Test
1
GRIPARNA
Årskurs 1
Rosenkälla skolan
1
Friskolans Ettor
Årskurs 1
Nyköpings Friskola
1
Guldlaget
Årskurs 1
Släbroskolan
1a och 1b
Vargarna
Årskurs 1
Långsätterskolan
1a och 1b
Bryngans godislag
Årskurs 1
Bryngelstorpsskolan
Årskurs 1
Rosenkungarna
Årskurs 2
Rosenkälla skolan
2
Långsätters målskjutare
Årskurs 2
Långsätter Arnö Skolor
2
Målsprutarna
Årskurs 2
Svalsta
2
Buzungarna
Årskurs 2
Stigtomta Skolan
2A
Korparna
Årskurs 2
Västra skolan
2B
Friskolans Lirare
Årskurs 2
Nyköpings Friskola
2
De kämpande tigrarna
Årskurs 2
Peterslundsskolan
2GH
De kämpande lejonen
Årskurs 2
Peterslundsskolan
2GH
Stjärnorna från Bryngan
Årskurs 2
Bryngelstorpsskolan
2
IB-klubben
Årskurs 3
Nävekvarn
2-3
Wild Wild Väst
Årskurs 3
Västra skolan
3A och 3B
Östers bästa
Årskurs 3
Östra skolan
3A+B
Dammlöts kämpar
Årskurs 3
Dammlöt skolan
3
Nyköpings Friskolebusar
Årskurs 3
Nyköpings Friskola
Årskurs 3
Stigtomta åk 3
Årskurs 3
Stigtomta
3 A & B
vinnarskallarna
Årskurs 3
frejaskolan
3a
Rosenkälla
Årskurs 4
Rosenkälla
4
Guldbollarna
Årskurs 4
Långsätterskolan Arnö skolor
4A
Herrhagens Kingar
Årskurs 4
Herrhagsskolan
4
Peterslundsproffsen
Årskurs 4
Peterslundsskolan
4
Team Arnö
Årskurs 4
Långsättersskolan
4B
Chilladalarna
Årskurs 4
Svalstaskolan
4
Union Allstars
Årskurs 4
Bryngelstorpsskolan
4
Anges apor
Årskurs 5
Ramdalsskolan
5D
Dammlöts stjärnor
Årskurs 5
Dammlöt skolan
5/6
Roger & Company
Årskurs 5
Kunskapsskolan
5
Biffarna
Årskurs 5
Långsättersskolan
5a
Anonyma
Årskurs 5
Nyköpings Friskola
5
De okrossbara 5GH
Årskurs 5
Peterslundsskolan
5GH
Svalsta 4-life
Årskurs 5
Svalsta skolan
5b
Herrhagen Smileys
Årskurs 6
Herrhagsskolan
6B
Sam & Company
Årskurs 6
Kunskapsskolan
6.1
Kungskap
Årskurs 6
Kunskapsskolan
6:5
Sjösas 5/6:a
Årskurs 6
Sjösa
6
Chicago
Årskurs 6
Dansutskolan
6A och 6B
Alright
Årskurs 6
Nyköpings Friskola
6

Anmälda lag SN-cupen 2017

Lagnamn
Arsklass
Skola
Klass
Gurkkepsarna
Årskurs 1
Peterslundsskolan
1G
Friskolans lirare
Årskurs 1
Nyköpings friskola
Klass 1
Falkarna
Årskurs 1
Västra skolan
1B
Klass 1 Svalsta
Årskurs 1
Svalsta
1
Gurkkepsarna1
Årskurs 1
Peterslundsskolan
1G
Hajarna
Årskurs 1
Rosenkällaskolan
1
Bryngans Målmästare
Årskurs 1
Bryngelstorpsskolan
1
Gnesta Kings
Årskurs 2
Frejaskolan
2a
Gnesta Kings
Årskurs 2
Frejaskolan
2a
#team innebandyklubborna
Årskurs 2
Nyköpings friskola
2
Kungarna
Årskurs 2
Långsätterskolan
2
Dammlöts kämpar!
Årskurs 2
Dammlöt
2
Östra
Årskurs 2
Östra skolan
2A + 2B
Vilda Västras 2:or
Årskurs 2
Västra Skolan
2A och 2B
Guldbollarna
Årskurs 3
Långsättersskolan
3B
Spöket Laban
Årskurs 3
Rosenkällaskolan Nyköping
3
Världens bästa klass
Årskurs 3
Herrhagsskolan
3 A
Josefins Mästare
Årskurs 3
Släbroskolan
3B
Team Tigers
Årskurs 3
Släbroskolan
3A
Sjösa krossarna
Årskurs 3
Sjösa
1-3
Superdribblarna
Årskurs 3
Svalstaskolan
3
Bryngan Allstar
Årskurs 3
Bryngelstorpsskolan
3
Bettans busungar
Årskurs 3
Långsätterskolan
3A
Långbergs diamanter
Årskurs 3
Långbergsskolan
3
IBK 4A
Årskurs 4
Långsätterskolan
4a
Team Champions
Årskurs 4
Peterslundsskolan
4 G
4D’s Kungar!
Årskurs 4
Ramdalsskolan
4D
Dammlöts stjärnor
Årskurs 4
Dammlöt skolan
4
Guldbollen
Årskurs 4
Långbergs skolan
4B
Forza Real Dansut
Årskurs 4
Dansutskolan
4B
Långbergs fantastic four
Årskurs 4
Långbergsskolan
4c
Svalsta 4-life
Årskurs 4
Svalsta skolan
4b
Herrhagen Smileys
Årskurs 5
Herrhagsskolan
5B
Det andra laget 5:1
Årskurs 5
Kunskapsskolan
5:1
De namnlösa
Årskurs 5
Långsättersskolan
5A
Sjösa tigers
Årskurs 5
Sjösa
4-5
DET VET DU P-Lund
Årskurs 5
Peterslundsskolan
5G
Big Elites
Årskurs 5
Rosenkälla
5
The Kings of Floorball
Årskurs 5
Stigtomta skola
5a/5b
Real Långberg
Årskurs 6
Långbergsskolan
6A&6B
Inget
Årskurs 6
Långsättersskolan
6
BK Stolpskott
Årskurs 6
Sjösa
6
Dansutskolan AB
Årskurs 6
Dansutskolan
6
Team Oppeby
Årskurs 6
Oppeby skolan
6
Teamwork
Årskurs 6
Östraskolan
6B
Team Long Rock
Årskurs 6
Långberg
6
Friskolan
Årskurs 6
Nyköpings Friskola
6
Svalsta Tigers
Årskurs 6
Svalsta
6 b